Project Description

NOWOCZESNOŚĆ

KUCHNIA | SYPIALNIA | INNE

W skrócie

Zlecenie w Katowicach, to zabudowa kuchni na wymiar.

Ponadto sypialnia, przedpokój i pokój zostaje wyposażona w rozwiązania uwalniające więcej przestrzeni poprzez lepszą organizację przechowywanych rzeczy.

Jednocześnie wszystkie te pomieszczenia otrzymują spójny wizualnie motyw przewodni czyniąc całe mieszkanie dopasowanym w 100% do gustu Klienta.

KUCHNIA

Budujemy meble na wymiar dopasowane do różnych kuchni. Jedne kuchnie są bardzo małe, inne bywają bardzo duże. Niektóre są ciemne, inne znowu otrzymują bardzo duże ilości naturalnego światła.

Niektóre kuchnie są w nowym budownictwie, niektóre, to budynki liczące więcej niż pół wieku. Każda zmienna wpływa na projekt i wykonanie, a to co ostatecznie widzi Klient, to zwieńczenie naszej pracy, której często nie widać, spoglądając tylko na fronty mebli.

Nie inaczej było w trakcie prac nad kuchnią pokazaną na zdjęciach dołączonej galerii.

Projekt w bardzo ergonomiczny sposób wykorzystuje przestrzeń i jest bardzo starannie dopasowany do tego, aby codzienne czynności, jak sprzątanie, gotowanie, mycie, opróżnianie zmywarki, były wykonywane z możliwie małym wysiłkiem, dzięki bliskiemu zasięgowi dedykowanych szafek.

Blat został wkomponowany nie tylko w poziomą przestrzeń roboczą, ale płynnie przechodzi w pionową płaszczyznę szafki przy wejściu do kuchni. W połączeniu z białą połyskującą powierzchnią frontów i wyraźnym intensywnym czerwonym akcentem na ścianie, będącym jednocześnie zabezpieczeniem ściany, łatwym do czyszczenia, uzyskaliśmy kuchnię, w której przyjemnie się wykonuje codzienne czynności.

SYPIALNIA

Sypialnia w stonowanym stylu uzupełnionym przez zestaw podwieszanych szafek i niewielką szafę zabudowaną.

Pomieszczenie sprawia wrażenie przestronnego, dzięki szafkom, które zajmują tylko połowę ściany. Najczęściej używane przedmioty trafiają do przechowania w miejsca, które są najłatwiej dostępne. Te rzadziej używane przechowywane są w szafkach zawieszonych bezpośrednio nad łóżkiem. Taki kompromis wart był do wdrożenia, ponieważ właśnie dzięki niemu, uzyskaliśmy pomieszczenie, które mimo niewielkiej powierzchni wygląda na przestronne.

Jak w każdym naszym projekcie wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, nawet w miejscach, których nie widać.

INNE ROZWIĄZANIA

Spójne w wyglądzie pomieszczenia, dzięki wspólnemu wizualnemu motywowi przewodniemu nadają mieszkaniu wrażenia elegancji.

W projekcie w Katowicach uzyskaliśmy to wrażenie, poprzez wkomponowanie do projektu mebli połączenia dwóch kontrastowych akcentów. Jest to dodatek w wyraźnej intensywnej czerwieni, oraz dominujące we frontach wszystkich mebli kolory w odcieniach białego z czarnymi dodatkami.

Przedpokój został wyposażony w zabudowaną szafę na wymiar w kolorze czarnym z dużym lustrem.

Korytarz będący ciągiem komunikacyjnym między sypialnią, łazienką i kuchnią, ozdabia ściana zabudowana płytą z frontem na wysoki połysk o motywie czarno – białej szachownicy.

Dzięki takiemu zabiegowi, zmienił się układ wizualny drzwi, które teraz ozdabiają ścianę w bardzo interesujący sposób.

W jednym z pokoi została wykonana zabudowa na wymiar, która umożliwia przechowywanie różnych rzeczy. Czerwony akcent uzupełnia wrażenie spójnej wizualnie całości mieszkania, a przemyślane szafki, schowki i półki ułatwią utrzymanie porządku.

Wysoka jakość użytych materiałów, starannie przygotowane elementy w produkcji i właściwie zmontowanie, dają pewność, że Klient będzie cieszył się zabudową przez wiele lat, która ciągle będzie prezentowała się jak w dniu jej oddania.

ZAREZERWUJ TERMIN

ZADZWOŃ
Klasyka2020-02-05T16:13:42+00:00
Nowoczeność2020-02-05T16:14:22+00:00
Minimalizm2020-02-05T16:15:42+00:00
Elegancja2020-02-05T16:16:50+00:00