Project Description

KLASYKA

KUCHNIA | POKOJE | ŁAZIENKA

W skrócie

Każdy projekt jest inny i jest podporządkowany pod gusta Klientów. Stanowi to wyzwanie w zakresie dopasowania się do wymagań i potrzeb Klientów, a my po wielu latach pracy, poruszamy się swobodnie w tej przestrzeni.

Ta realizacja obejmuje wykonanie mebli wolnostojących oraz zabudowanych w pokojach, kuchni i łazience.

Za projekt odpowiedzialna była firma ARRM Architekci.

KUCHNIA

Przestrzeń kuchenna została zabudowana meblami na wymiar w sposób ergonomiczny. Oznacza to tyle, że codzienne czynności nie wymagają niepotrzebnego wysiłku związanego z sięganiem do odległych szafek czy szuflad.

Wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, które po latach intensywnego użytkowania trudno będzie odróżnić od ich wyglądu, w chwili kiedy zostały oddane pierwszego dnia.

Łączymy białe matowe płyty z akcentami drewna przeniesionymi z zabudowy lodówki i piekarnika.

Zostały dodane aluminiowe uchwyty, dzięki którym drewno i biała płyta zyskały bardzo eleganckiego smaku.

Ciąg komunikacyjny prowadzący do kuchni biegnie przy schodach. Przestrzeń pod schodami, została zabudowana jako obszerny schowek. Przeciwległa ściana została zagospodarowana na zabudowę lodówki i piekarnika, wraz dodatkowymi szafkami.

Całość wykonana w płycie Egger  w kolorze ciepłego drewna, co płynnie komponuje się z drewnianą konstrukcją schodów ozdobioną szkłem w konstrukcji poręczy.

POKÓJ DZIENNY

Pokój dzienny to pomieszczenie, które stanowi ważne miejsce w całym domu. To miejsce, które jest odwiedzane przez gości, miejsce odpoczynku i często główne miejsce do zabawy dla dzieci, mimo, że mają swój pokój.

Zakres naszych prac obejmuje również wykonanie niewielkiej szafki wolnostojącej, ale także dużej szafy, będącej dominującym wizualnie punktem pokoju, jednocześnie nadając mu oryginalnego charakteru i atmosfery.

Tego typu meble, chociaż wymagające, oddajemy Klientom szczególnie chętnie, widząc ich autentyczne zadowolenie z naszej pracy.

INNE POKOJE

Meble w pokoju dziecięcym stanowią ważne wyposażenie, przede wszystkim dlatego, że umożliwiają utrzymanie porządku.

Wykonana zabudowa została dopasowana do układu pomieszczeń w sposób, który równoważy dostępną przestrzeń do nauki i zabawy z przestrzenią do przechowywania książek, zabawek, gier czy ubrań. Łączymy białe płyty meblowe wysokiej jakości z akcentami płyt o frontach wyglądu drewna uzyskując pokój w którym przyjemnie się przebywa, niezależnie od wykonywanej czynności.

Główną sypialnię zabudowujemy elementami dopasowanymi na wymiar, których rolą jest ułatwienie w utrzymaniu porządku oraz nadanie pokojowi atrakcyjnego wyglądu, dzięki użyciu akcentów o wyglądzie drewna.

ZAREZERWUJ TERMIN

ZADZWOŃ
Klasyka2020-02-05T16:13:42+00:00
Nowoczeność2020-02-05T16:14:22+00:00
Minimalizm2020-02-05T16:15:42+00:00
Elegancja2020-02-05T16:16:50+00:00