Project Description

ELEGANCJA

ŁAZIENKA | KUCHNIA | GARDEROBY

W skrócie

Ten projekt to kompleksowe zlecenie wykonania zabudowy łazienki, kuchni i garderoby w eleganckim stylu.

Ponadto zostały wykonane elementy dopasowane do wnętrz ze skośnym dachem.

Wykorzystano trudniej dostępną przestrzeń w kierunku funkcjonalności.

ŁAZIENKA

Łazienka została wyposażona w meble projektowane specjalnie do tego pomieszczenia.

Pomieszczenie sprawia wrażenie przestrzennego dzięki szafkom kolumnowym zwisającym z sufitu. Zostały wykonane z płyty wysokiej jakości, w którą wkomponowano lustra, będące jednocześnie drzwiami.

Wanna od umywalek jest oddzielona ścianką działową, która stanowy konstrukcję nośną szafki.

Szafka została wykonana z wysokiej jakości płyty lakierowanej na wysoki połysk twardym lakierem.

Wbudowane cztery szuflady otwierają się płynnie, poprzez ich lekkie dociśnięcie w dowolnym miejscu.

GARDEROBA

Garderobę zaprojektowano jako pomieszczenie dołączone do sypialni. Została zbudowana z uwagą poświęconą drobnym szczegółom, po to, żeby w pełni oddała swoją funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu właściwej cyrkulacji powietrza.

Zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości, ponieważ zabudowa w garderobie narażona jest tak na obciążenia z rozwieszonej odzieży, jak na otarcia wynikające z wielokrotnie wyjmowanego i wkładanego obuwia.

Ważną częścią garderoby jest wejście do niej, które w bardzo elegancki sposób ozdabia całą ścianę sypialnię. Tutaj wykorzystano fronty, które są nie tylko odporne na zarysowanie, ale mają fakturę, która sprawia wrażenie półkolistości.

Jednocześnie ściana z wejściem do garderoby stanowi spójną wizualnie płaszczyznę, dzięki przeniesieniu całego motywu frontu na drzwi wejściowe do sypialni i wkomponowaniu dużego lustra.

KUCHNIA

Kuchnia wyposażona została w urządzenia AGD koloru czarnego, w połysku.

Zbudowaliśmy dla nich dużą szafę, która dzięki frontom z ciepłego drewna stworzyła wyjątkową atmosferę w kuchni.

Jednocześnie, jedna z płaszczyzn zabudowy kuchennej współdzieli przestrzeń z pokojem, ponieważ te pomieszczenia są na siebie otwarte. Dlatego, szafa kuchenna stanowi również ozdobę dla pokoju co udowadnia załączona galeria.

Duże szafy kuchenne, w które wkomponowane są takie urządzenia jak lodówki czy piekarniki, wymagają zastosowania rozwiązań umożliwiających odpowiednią cyrkulację powietrza, ponieważ powstaje tam duża ilość ciepła, które musi być właściwie odprowadzone.

INNE ROZWIĄZANIA

Domy ze skośnymi dachami nie są już powodem kompromisu dla mebli, które można w takich ograniczonych przestrzeniach zastosować.

Dzięki zaprojektowanym dla takich miejsc meblom na wymiar, zyskuje się możliwość utrzymania porządku, wygody i komfortu w trakcie różnego rodzaju zabaw, pracy, czy nauki.

Wolnostojące meble na wymiar zostały wykonane nie tylko dla pokoju dziecięcego, ale także dla sypialni i pokoju dziennego.

Sypialnię wyposażyliśmy w regał łączący ozdobną i zarazem funkcjonalną konstrukcję metalową z półkami i szafkami na wymiar. Uzyskaliśmy elegancki i niepowtarzalny mebel, dopasowany do bardzo wyraźnego charakteru pomieszczenia.

Motyw z regału z sypialni został przeniesiony na niską szafkę która ozdabia pokój dzienny. Tym samym, całe mieszkanie tworzy spójną całość w oparciu o kilka kompozycji kolorystycznych, dzięki którym uzyskano bardzo elegancki wizerunek.

ZAREZERWUJ TERMIN

ZADZWOŃ
Klasyka2020-02-05T16:13:42+00:00
Nowoczeność2020-02-05T16:14:22+00:00
Minimalizm2020-02-05T16:15:42+00:00
Elegancja2020-02-05T16:16:50+00:00